Лікар розповів, коли в жодному разі не можна пити каву / колаж УНІАН, фото depositphotos.com

Кава - один з найпопулярніших напоїв у Великобританії. Щодня громадяни цієї країни випивають до 100 мільйонів чашок.

Хоча вважається, що кава приносить багато користі здоров'ю, наприклад, допомагає запобігти діабету 2 типу та прискорює схуднення, вона також може мати певні ризики, попередила експертка.

Доктор Пунам Десай закликала людей не пити каву після певного часу доби. Вона пояснила, чому вона ніколи не п'є каву та не вживає кофеїн після 12:00.

Відео дня

"Період напіввиведення кофеїну становить п'ять-шість годин, і він все ще може залишатися в організмі перед сном, заважаючи нам спати. Тому я намагаюся уникати будь-яких напоїв з кофеїном у другій половині дня", - пояснила лікар.

Дефіцит сну пов'язаний з низкою хронічних проблем зі здоров'ям, в тому числі хвороби серця, нирок, високий кров'яний тиск, діабет, інсульт, ожиріння та депресію. За даними Національної служби охорони здоров'я, приблизно кожен третій дорослий у Великобританії хоча б раз у житті відчував проблеми зі сном.

Її порада підкріплена дослідженням, опублікованим у журналі Science Translational Medicine у 2015 році, яке показало, що вживання еквівалента подвійного еспресо за три години до сну може повернути ваш біологічний годинник майже на годину назад, ефективно викликаючи реактивне відставання.

Раніше УНІАН писав, що кава позитивно впливає на мозкову діяльність навіть тих людей, які недосипають. Також регулярне вживання цього напою без будь-яких солодких доповнень сприяє зниженню ваги.

Вас також можуть зацікавити новини: