Він радить одразу відправляти такі автомобілі на брухт / колаж УНІАН, скриншот, фото Вікіпедія

Професійний механік Скотті Кілмер розповів у своєму новому відео, що зовнішній вигляд найгіршого у світі автомобіля є оманливим, адже було продано понад мільйон таких транспортних засобів. За його словами, йдеться про автомобіль Chrysler PT Cruiser, пише The Sun

Відомо, що PT Cruiser було представлено у 2001 році. Кілмер зауважив, що ще тоді поставився до нього насторожено. 

"Не будучи фанатом Chrysler, навіть у 2001 році, я не очікував багато чого від цієї машини. Але я дійсно не очікував, що вони будуть настільки поганими, наскільки вони вийшли", - підкреслив він. 

Відео дня

Автомеханік побачив величезну кількість пластику, з якого складаються важливі компоненти двигуна, зокрема система впуску повітря та колектори, а також регулярні та дорогі проблеми під час роботи в майстерні. 

Головною проблемою Chrysler PT Cruiser є двигун, каже експерт / фото Вікіпедія

"Ці двигуни відомі тим, що постійно продувають прокладки головки блоку циліндрів. Вони перегріваються - я б сказав, що принаймні у восьми з 10 PT Cruisers, які приїжджають в майстерню з проблемами перегріву, перше, що я роблю, це використовую свій тестер для перевірки герметичності блоку, щоб виявити, що прокладки головки блоку прогоріли", - зауважив Скотті Кілмер.

За його словами, на етапі ремонту він каже своїм клієнтам, що є лише одне логічне рішення. 

"Я кажу: "Просто позбудьтеся машини, не їдьте далі", - радить автомеханік. 

Кілмер вважає, що саме витончений і ретро-стиль PT Cruiser привернув мільйони покупців до неповноцінного продукту.

"Вони мило виглядають, саме тому вони продали 1,3 мільйона цих розвалюх. Боже, в цьому випадку зовнішність була оманливою", - стверджує чоловік.

Водночас двигун був не єдиною проблемою, з якою часто стикалися власники PT Cruiser.

"Автоматичні трансмісії в них були по суті сміттям", - додав експерт. 

Глядачі відео погодилися з його думкою про Cruiser, дехто також жартував над назвою автомобіля.

Інші поради від Скотті Кілмера

Раніше автомеханік назвав простий інструмент, який може врятувати водіїв багатьох неприємностей. За його словами, водіям варто встановлювати відеореєстратори всередині своїх автомобілів, аби захистити їх від порушень правил дорожнього руху.

Також Скотті Кілмер розповів, яка річ може вдвічі подовжити термін служби вашого двигуна. Він рекомендує стежити за кришкою радіатора і регулярно міняти її, аби вона не вибухнула.

Вас також можуть зацікавити новини: