Уряд вніс зміни до проекту Порядку використання коштів Держфонду регіонального розвитку

11:02, 07 квітня 2015
Децентралізація
240 0

На засіданні Уряду були внесені пропозиції щодо доповнення проекту Порядку використання у 2015 році коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Фото УНІАН

Зміни передбачають обов’язковість розробки перспективних планів формування територій громад для отримання фінансування проектів регіонального розвитку. Про це під час проведеної в Мінрегіоні наради для представників районних і обласних рад з питань реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні сказала Надія Бондарчук, начальник Управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Мінрегіону.

Читайте такожУряд передав держкомпанії 51% акцій спільного з Фірташем підприємства

Вона поінформувала, що спрямування коштів Державного фонду регіонального розвитку за відібраними інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку здійснюватиметься лише після розроблення обласними державними адміністраціями та схвалення до 1 червня 2015 року обласними радами перспективних планів формування територій громад відповідно до закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Вона нагадала, що переліки проектів, які претендують на використання коштів Державного фонду регіонального розвитку і на 2015, і на 2016 роки, мають бути направлені до Мінрегіону вже до 1 травня 2015 року.

«Порядки підготовки, оцінки та відбору таких проектів та використання коштів ДФРР, затверджені Кабміном 18.03.2015 року вже направлено до обласних та Київської держадміністрацій, і на них можна орієнтуватися до офіційного оприлюднення порядків Кабінетом Міністрів», — нагадала Надія Бондарчук.

Як повідомлялося, кабінет міністрів України  затвердив окремий Порядок підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році та Порядок використання коштів ДФРР.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter