Проект DESPRO провів тренінг з децентралізації для журналістів Сумської та Київської областей

20:46, 22 квітня 2015
Децентралізація
177 0

Зустріч експертів з децентралізації з журналістами Сумської та Київської областей відбулась 22 квітня 2015 року у форматі чергового тренінгу, організованого проектом DESPRO у м. Ірпінь. 

despro.org.ua

«Матчастину» реформ з децентралізації роз’яснювали відомі експерти галузі – директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак та експерт з державних фінансів Сергій Марченко, повідомляється на сайті проекту DESPRO.

Вони презентували основні моменти реформи місцевого самоврядування, адмінтерустрою, розвінчуючи міфи та відповідаючи на численні запитання аудиторії. 

Читайте такожУ е-курсі DESPRO про місцеві бюджети взяли участь практики зі всієї України

«Журналістська майстерня» була представлена відомою тележурналісткою  та модератором заходу Анною Безулик. Саме практичні завдання та робота у групах, за словами учасників, допомогли краще усвідомити теоретичну частину та перевели набуті за день знання у практичну площину.

despro.org.ua

Такі тренінги для медіа, організовані проектом DESPRO, уже пройшли для Київської, Полтавської, Харківської, Сумської, Рівненської, Житомирської, Волинської, Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей. Таким чином, серія тренінгів, започаткована DESPRO, охопить всю Україну. 

Захід пройшов на підтримку урядової ініціативи «Децентралізація влади». 

Раніше експерти DESPRO розповіли про три плани підготовки до реформи місцевого самоврядування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter