Стартував процес об'єднання територіальних громад Бериславщини

18:32, 08 травня 2015
Децентралізація
277 0

Відбулося засідання районної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територій громад Бериславського району.

Відбулося засідання районної робочої групи

У ході засідання зазначалося, що Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», який регулює відносини, що виникають у процесі добровільного об’єднання громад, передбачено принципи добровільного об’єднання територіальних громад, а також надання їм відповідної державної підтримки.

Члени робочої групи розглянули перспективний план формування територій громад району. Також наголошувалося на тому, що основними показниками при утворенні об’єднаних територіальних громад будуть: кадровий потенціал, наявність інфраструктури та фінансова спроможність.

Читайте такожДецентралізація в дії: до місцевих бюджетів надійшло на 40% більше грошей

У ході обговорення місцеві голови підняли ряд значущих питань, а саме: вирішення спірних земельних питань, транспортного сполучення, медичного обслуговування, кадрового забезпечення тощо.

За результатами роботи керівникам органів місцевого самоврядування було надано відповідні рекомендації та доручення щодо продовження роботи по формуванню територій громад. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter