Кемерон: Великобританія направить майже 9 мільярдів доларів на вирішення екологічних проблем

01:16, 28 вересня 2015
Екологія
293 0

Уряд Сполученого Королівства направить £5,8 млрд ($8,8 млрд.) в британський Міжнародний фонд кліматологічних досліджень для пошуку способів вирішення екологічних проблем у світі.

REUTERS

Про це йдеться в поширеній 27 вересня заяві прем'єра країни Девіда Кемерона, передає ТАСС.

Повідомляється, що зазначені кошти розраховані на п'ять років і будуть виділятися аж до березня 2021 року. Таким чином, за цей термін Великобританія збільшить обсяг урядових відрахувань на боротьбу з проблемами екології та клімату приблизно в два рази.

Читайте такожПапа Римський закликав запровадити заходи для запобігання негативних наслідків зміни клімату

"У найближчі п'ять років ми збільшимо обсяг коштів на зазначені цілі, що допоможе людям в усьому світі більш ефективно протистояти засухам і повеням", - йдеться в поширеному канцелярією прем'єра повідомленні. Крім цього, Кемерон пообіцяв використовувати виділену суму для пошуку "менш шкідливих для екології" і надійніших джерел енергії.

Читайте такожФранція вибірково протестує машини через скандал із Volkswagen

"(Відновлювальна) енергія не просто запалює лампочки, - продовжив політик. - Вона також дозволяє зберегти людське здоров'я, стимулює розвиток науки, сприяє економічному зростанню і створює робочі місця".

Крім того, Кемерон також пообіцяв, що на додаток до виділених державних коштів постарається переконати бізнес країни надати аналогічну суму на боротьбу з екологічними проблемами.

Читайте такожУ ЄС збільшують частку джерел відновлюваної енергії

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter