Пожежа в Чорнобильській зоні не призвела до підвищення рівня радіації в столиці - КМДА

19:14, 30 червня 2015
Природні ресурси
244 0

Пожежа в Чорнобильській зоні не призвела до підвищення рівня радіації в Києві.

kmu.gov.ua, mvs.gov.ua

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації з посиланням на столичну санітарно-епідеміологічну службу.

Як зазначається, у зв’язку із займанням сухої трави на території комплексу лісового господарства «Чорнобильська пуща» (с. Ковшилівка та смт. Поліське в заплаві річки Уж), СЕС наразі сконцентрувала увагу на моніторингу стану атмосферного повітря.

Відстеженням концентрації основних шкідливих речовин, які утворюються при горінні (азоту діоксид, вуглецю оксид, ангідрид сірчистий) в 10-ти мобільних точках міста (Подільський, Оболонський, Святошинський, Деснянський райони) займаються Головне управління Держсанепідслужби у Києві та державна установа «Київський міський лабораторний центр Держсанепідслужби України».

Читайте такожНайближчий осередок займання знаходиться у 30 кілометрах від ЧАЕС

«Максимальні приземні концентрації шкідливих речовин в точках дослідження не перевищують норми і є гранично допустимими, а радіаційний фон у межах норми (12-14 мікрорентген на годину)», - інформують в СЕС.

Фахівці Держсанепідслужби надалі проводитимуть регулярний моніторинг наслідків займання в «Чорнобильській пущі» та звітуватимуть про екологічний стан навколишнього середовища, запевнили в КМДА.

Як повідомляв УНІАН, учора, 29 червня, на території комплексу лісового господарства «Чорнобильська пуща» у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення в районі с. Ковшилівка та смт Поліське виникло загорання сухої трави та очерету, яке розповсюдилося окремими осередками на площі близько 130 га.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter