В Австралії хочуть присипляти коал - BBC

12:27, 26 травня 2015
Порятунок видів
911 0

Уряд австралійського штату Вікторія може незабаром приспати коал, які живуть колонією на популярному серед туристів мисі Кейп Оутуей.

REUTERS

В 2013-2014 роках чиновники приспали близько 700 коал на Кейп Оутуеї. Як повідомлялось, коали голодували через велику кількість тварин, яких не може прогодувати місцевий ліс.

Владу критикують за те, що проблема у малій кількості дерев, а не у великій кількості коал.

У понеділок уряд штату заявив, що кількість коал на мисі є великою і деяких хворих коал присплять.

Представники уряду зазначили, що потрібно було б оцінити здоров'я коал у перенаселеному коалами лісі. Це зроблять ветеринари.

"Усіх коал, які вважаються занадто хворими, щоб вижити, гуманно присплять, щоб запобігти їхньому подальшому стражданню", - зазначила речниця Департаменту.

Коали живуть у високих евкаліптових лісах і харчуються лише кількома сотнями видів евкаліпту, який росте в Австралії.

Керівник Австралійського фонду коал Дебора Табарт заявила, що територію проживання коал треба захистити і потреби у їхньому знищенні не буде.

"Я знаю, що вони не говорять про висаджування дерев, вони не мислять далекоглядно. Я не бачу перенаселення коал, я бачу нестачу лісів", - заявила пані Табарт.

У 2012 році коали потрапили під охорону закону про захист навколишнього середовища та збереження біорізноманіття Австралії.

Тим не менше, не існує жодного спеціального закону, який захищає місця проживання коал.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter