Продажі швейцарського шоколаду впали через пандемію COVID-19 / REUTERS

Продажі швейцарського шоколаду впали на 14,3% за перші вісім місяців цього року через пандемію COVID-19.

Читайте такожУкраїна втратила лідерство з експорту горіхів до Євросоюзу

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

"Продажі впали головним чином тому, що ресторани, готелі та туристи купували менше швейцарського шоколаду. Шоколад з альпійської країни відомий такими брендами, як Lindt і Toblerone", - йдеться у повідомленні.

Зниження було ще помітнішим в останні чотири місяці звітного періоду, склавши 21,5%, причому постраждали як внутрішні продажі, так і експорт, заявили в галузевій асоціації Chocosuisse у вівторок.

"Понад 70% швейцарського шоколаду експортується, причому бізнес особливо постраждав цього літа через обвал у сфері подорожей і туризму", - повідомила асоціація, в число членів якої входять Barry Callebaut і Lindt & Spruengli.

"На цих важливих ринках не видно жодного відновлення навіть у довгостроковій перспективі", - зазначили в Chocosuisse.

За вісім місяців внутрішні продажі швейцарського шоколаду також впали, в той час, як імпорт шоколаду, виробленого за кордоном, збільшився, заявила Асоціація, критикуючи високі ціни на сировину у Швейцарії через "протекціоністське регулювання".

У 2019 році обсяг продажів шоколадної промисловості Швейцарії становив 1,787 мільярда швейцарських франків (1,97 мільярда доларів).

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram