Гройсман повідомив, коли затвердять фінплан "Нафтогазу"

16:07, 07 липня 2017
Енергетика
154 0

Прем'єр зазначив, що після прийняття Радою законодавства про корпоративне управління фінплани держкомпаній затверджуватимуть їх наглядові ради.

gk-press.if.ua

Кабінет міністрів України в липні затвердить фінансовий план національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на 2017 рік, повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на брифінгу в Лондоні.

Читайте також"Нафтогаз" за півроку сплатив до держбюджету 68 мільярдів гривень

"Фінансовий план напрацьований наглядовою радою та йде по всіх бюрократичних процедур через уряд. Я думаю, що урядом він буде затверджено у липні", - сказав Гройсман.

При цьому голова уряду зазначив, що після ухвалення Верховною Радою законодавства про корпоративному управлінні фінансові плани держкомпаній будуть затверджувати їх наглядові ради.

Як повідомляв УНІАН, "Нафтогаз України" в 2016 році отримав 22,5 мільярда гривень чистого прибутку, тоді як в 2015 році компанія отримала 35 мільярдів гривень чистого збитку.

Раніше Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запропонувало передати функцію затвердження фінансових планів найбільших державних компаній від уряду наглядовим радам, які будуть сформовані в найближчим часом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter