Нафта за два дні подешевшала відразу на 10% / REUTERS

Ціни на нафту в четвер, 29 жовтня, впали до найнижчого рівня з середини червня. Нафта продовжує різке зниження після 5%-го падіння напередодні у зв'язку з потенційним впливом відновлених блокувань на попит на нафту.

Читайте такожВ Україні може змінитися ціна на автогаз та бензин: прогноз

Про це повідомляє "РБК-Україна".

"Грудневі ф'ючерси на нафту марки Brent впали на 5%, до 37,16 долара. Ф'ючерси на нафту марки WTI знизилися на 5,2%, до 35,45 долара за барель", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за два останні дні ціни на нафту впали на 10%. Урядові обмеження для стримування другої хвилі коронавірусної інфекції та ознаки зростаючого надлишку поставок нафти у світі рухають ціни вниз.

На тлі повідомлення випадків COVID-19 в Європі Франція вимагатиме, щоб з п'ятниці люди залишалися вдома, виключаючи деякі випадки, тоді як Німеччина закриє бари, ресторани та театри з 2 листопада до кінця місяця.

"Перспективи попиту погіршуються, оскільки друга вірусна хвиля захлеснула США і більшу частину Європи. Більш суворі заходи соціального дистанціювання та частіші блокування можуть мати більший, ніж очікувалося, вплив на світовий попит на енергію", - сказала Маргарет Янг, стратег DailyFX.

Що цьому передувало

  • Економіка США показала безпрецедентні темпи зростання в третьому кварталі 2020 року, оскільки уряд виділив понад 3 трильйони доларів на допомогу від пандемії, що сприяло зростанню споживчих витрат.
  • Валовий внутрішній продукт зріс на 33,1% в річному численні.
  • У жовтні Світовий банк підвищив прогноз цін на нафту до 41 доларів за барель у 2020 році та до 44 доларів у 2021 році.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram