Не більше, ніж на 500 євро: в Україні ввели обмеження на ввезення товарів з-за кордону

13:36, 03 січня 2018
Фінанси
3902 0

У разі в'їзду до країни частіше, ніж один раз на 72 години, обмеження на безподаткове ввезення товарів становитиме 50 євро.

В Україні ввели обмеження на ввезення товарів з-за кордону / фото УНІАН

З 1 січня 2018 року почали діяти обмеження на безподаткове ввезення товарів в багажі у розмірі 500 євро при в'їзді до України. При в'їзді в країну через аеропорт обмеження становить 1000 євро.

Читайте такожІмпорт перевищує експорт: Держстат підрахував мільярдний дефіцит зовнішньої торгівлі

Про це йдеться в законі про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році, опублікованому в газеті «Голос України».

При цьому у разі в'їзду в країну частіше, ніж один раз на 72 години, обмеження на безподаткове ввезення товарів становитиме 50 євро.

Водночас, обмеження на безподаткове пересилання товарів з-за кордону, що передбачають сплату податку на додану вартість (20%), мито (10%) і акциз при одержанні більше трьох посилок в місяць сумарною вартістю понад 150 євро, почнуть діяти з 1 січня 2019 року.

Як повідомляв УНІАН, 7 грудня Верховна Рада ввела додаткові обмеження на безмитне ввезення товарів з-за кордону. Законопроектом також вводяться обмеження на безподаткові пересилання товарів фізичними особами в міжнародних поштових та експрес-відправленнях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter