Експерт зазначив, що курс валют в Україні перебуває в руках НБУ / колаж УНІАН, фото REUTERS, фото УНІАН

Курс долара в Україні перевищує 40 гривень за долар. Економіст Данило Монін вважає, що зниження курсу малоймовірне, але все ж можливість залишається.

За його словами, курс долара в Україні перебуває в руках Національного банку, тому саме регулятор вирішує, що буде далі.

"Хоча я вважаю, що падіння курсу нижче, ніж 40 гривень, малоймовірне, зважаючи на поточні процеси, водночас, усе ж таки, не відкидаю такої нелогічної можливості", - зазначив експерт у коментарі 24 Каналу.

Відео дня

Економіст нагадав, що в жовтні 2023 року НБУ продавав на міжбанку понад 3 мільярди доларів на місяць, щоб зміцнити гривню.

"Можливо, НБУ знову вирішить діяти так само нелогічно наприкінці літа", - підсумував Монін.

Курс долара в Україні - чого чекати

Начальник департаменту казначейства "Глобус Банку" Тарас Лісовий зазначив, що наприкінці червня курсові коливання відбуватимуться ледь не щодня, проте в нових коридорах.

При цьому керівник центру внутрішньополітичних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень В'ячеслав Потапенко зауважив, що експерти прогнозують, що на кінець 2024 року курс долара в Україні не повинен перетнути позначку в 42 грн/дол.

Вас також можуть зацікавити новини: