этот материал доступен на русском

Ярославського цікавить приватизація «Електроважмашу» і «Об'єднаної гірської хімічної компанії»

13:16, 11 жовтня 2019
Різне
810 0
false

Група DCH українського бізнесмена Олександра Ярославського заявила про готовність взяти участь у конкурсах з приватизації підприємств «Електроважмаш» і «Об'єднана гірська хімічна компанія», якщо уповноважені державні органи ухвалять відповідні рішення.

Відповідний прес-реліз розміщено на офіційному сайті групи.

Інформація про наміри DCH з'явилася після того, як Тимофій Милованов, голова Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України повідомив про передачу «Електроважмашу» і «Об'єднаної гірської хімічної компанії» Фонду державного майна України для подальшого проведення приватизаційних конкурсів.

«Ми зацікавлені в розвитку української промисловості, а анонсовані міністром до приватизації об'єкти отримають нові перспективи розвитку за рахунок синергії з іншими активами DCH. Інвестиційні можливості DCH і успішний досвід управління великими виробничими комплексами є передумовами забезпечення стабільної роботи «Електроважмашу» і «Об'єднаної гірської хімічної компанії», і зміцнення ринкових позицій цих підприємств», — йдеться в повідомленні на сайті DCH.

DCH Олександра Ярославського — одна з найбільших і найбільш динамічно прогресуючих українських бізнес-груп з більш ніж 20-річною історією. Пріоритетними напрямками діяльності групи є фінанси, промисловість, видобуток корисних копалин, транспорт, девелопмент, виробництво будматеріалів, готельний бізнес та ін У числі українських активів DCH: Харківський тракторний завод, рудник «Суха балка» (Кривий Ріг), Дніпровський металургійний завод (ДМЗ), страхова компанія "ІНГО Україна", Міжнародний аеропорт "Харків", УГДК, готель Kharkiv Palace Hotel 5*, мережа ТРЦ "Караван Megastore", регбійний клуб "Олімп" та ін. Інвестиції Олександра Ярославського тільки в економіку Харківського регіону перевищили $1 млрд., включаючи вкладення в програму підготовки інфраструктури Харкова до Євро-2012 (будівництво аеропорту, стадіону, першого в місті 5* готелю й інших критеріальних для УЄФА об'єктів).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter