Ілюстрація REUTERS

Понад 160 тисяч працівників ресторанного бізнесу України залишилися без роботи у зв'язку з карантином.

Читайте такожБільшість українських роботодавців не налаштовані скорочувати персонал - опитування НБУ (інфографіка)

Про це повідомила онлайн-платформа для роботи з державними відкритими даними OpenDataBot з посиланням на дослідження компанії по автоматизації ресторанів Poster.

Також повідомляється, що продажі закладів громадського харчування в Україні за тиждень з 23 по 29 березня скоротилися в середньому на 73% у порівнянні з аналогічним періодом в лютому.

Найбільше падіння спостерігалося у Києві та Львові – на 78%, за ними йдуть Харків – 73%, Дніпро – 65%, Одеса – 60%.

Згідно з повідомленням, зараз в Україні працюють понад 30 тисяч закладів. Обсяг ринку громадського харчування в Україні у 2019 році становив близько 50 тисяч закладів.

Як повідомляв УНІАН, 1 березня Кабінет міністрів через поширення коронавірусу прийняв рішення ввести в Україні карантин з 12 березня по 3 квітня, пізніше продовжив його до 24 квітня.

3 квітня уряд посилив карантинні заходи у зв'язку з пандемією COVID-19. Зокрема, до 24 квітня заборонено: з 6 квітня перебування в громадських місцях без респіратора або захисної маски; переміщення групою осіб більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу осіб, які не досягли 14 років; перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу дорослих.

Також заборонено відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою і в разі службової необхідності; спортивних і дитячих майданчиків; проведення всіх масових заходів; перебування на вулицях без документів, що засвідчують особу; самовільно залишати місця обсервації.

Довідка УНІАН. OpenDataBot - платформа для роботи з державними відкритими даними. Компанія збирає, об'єднує та аналізує дані основних публічних реєстрів країни.

Сервіс працює в популярних месенджерах - Telegram, Facebook Messenger, Skype, Viber - і дозволяє отримати актуальну інформацію про компанії.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram