DCH Ярославського очолила рейтинг компаній, що фінансують боротьбу з коронавірусом

Група DCH Олександра Ярославського очолила рейтинг бізнесменів, які фінансово допомагають державі боротися з коронавірусом в Україні.

Про це повідомляють ЗМІ, які проаналізували «антивірусну» активність вітчизняного бізнесу.

Стало відомо, хто в Україні виділив найбільше коштів на боротьбу з коронавірусом

«З початку епідемії коронавірусної інфекції в Україні оголилася ціла купа проблем в системі охорони здоров'я: інфекційні відділення лікарень не готові до прийому великої кількості пацієнтів, у країні критично мало апаратів для штучної вентиляції легенів, а самим лікарям та медперсоналу не вистачає елементарних засобів індивідуального захисту — костюмів, рукавичок і масок. Держава і місцева влада із забезпеченням лікарень не справляється, тому до вирішення проблеми підключився бізнес — від великого до малого», — зазначають укладачі рейтингу роль підприємців у боротьбі з COVID-19.

Відео дня

Читайте такожУ Харкові Кернес та Ярославський роздасть пенсіонерам пайки й аптечки на 26 мільйонів гривень

Крім DCH Олександра Ярославського, до переліку найбільш активних бізнес-структур також увійшли агрохолдинги МХП Юрія Косюка та «Укрлендфармінг» Олега Бахматюка, благодійні фонди Ріната Ахметова і Віктора Пінчука, «Епіцентр» подружжя Герег, мережа супермаркетів «Сільпо» Володимира Костельмана, «Нова Пошта» В'ячеслава Клімова та ін.

Як повідомлялося раніше, Олександр Ярославський, власник і президент групи DCH, завдяки дружнім стосункам з китайським мільярдером Джеком Ма зміг організувати оперативну доставку в Україну гостродефіцитних у світі високоточних ПЛР-тестів. Вже 24 березня по лінії «Ярославського-Джека Ма» до Києва прибули перші 50 тис. лабораторних тест-систем, 5 тис. з яких доставлено до Харкова для забезпечення потреб регіону. Після цього бізнесмен заявив про запуск масштабних програм протидії епідемії: перша передбачає закупівлю критично важливої медтехніки й інших товарів медпризначення, друга – адресну підтримку соціально вразливих категорій харків'ян. Станом на сьогодні Ярославський купив ще 100 тис. ПЛР-тестів, які минулого тижня вже привезли в Київ з Китаю, а також проплатив гроші за 50 апаратів ШВЛ від німецького виробника, що спеціалізується на випуску такого обладнання. Спільно з міською владою Харкова бізнесмен профінансував роздачу 150 тис. продовольчих наборів і 40 тис. аптечок місцевим пенсіонерам.

Крім того, за ініціативою Ярославського і при його організаційній участі харківський істеблішмент закупив необхідні матеріально-технічні ресурси для лікарень регіону на $2,4 млн. «Я готовий працювати 24 години на добу: висловлюючись футбольною термінологією, до фінального свистка — поки ми не зітремо коронавірус у порошок. Знадобитися більше грошей – дам більше», — сказав бізнесмен журналістам.