Реконструкція Шулявського мосту знову подорожчає / фото УНІАН

В експертизу переданий проект коригування кошторису реконструкції Шулявського шляхопроводу, згідно з яким підвищиться загальна вартість будівельних робіт.

Читайте такожНа аварійному мосту Патона в Києві обмежили рух

Про це розповів перший заступник Київського міського голови Микола Поворозник в інтерв'ю ЕП.

За даними Економічної правди, загальна вартість моста може зрости до 1,726 млрд грн. Поворозник не підтвердив, але і не спростував цю цифру.

"Новий проект коригування кошторису знаходиться в "Укрдержбудекспертизі". Нова вартість буде більшою за 1,05 млрд грн, але поки невідома точна сума. Вийде проект експертизи – побачимо", – заявив Поворозник.

Тендер на реконструкцію шляхопроводу виграла компанія "Північно-український будівельний альянс", запропонувавши 598,5 млн грн. В результаті укладення додаткових угод вартість реконструкції зросла до 814,5 млн грн.

Віталій Кличко 7 жовтня 2019 року своїм розпорядженням перезатвердив проект реконструкції і збільшив кошторисну вартість робіт до 1,05 млрд грн.

За словами Поворозника, станом на 1 січня 2020 року загальні витрати на реконструкцію розв'язки сягнули 856 млн грн. Відкрита в грудні естакада для проїзду автомобілів між вулицями Гетьмана і Довженка – це незавершена перша черга реконструкції Шулявського шляхопроводу.

Як повідомляв УНІАН, реконструкція Шулявського мосту почалася навесні 2019 року. Проектом передбачено будівництво транспортної розв'язки у формі неповного листа конюшини - мосту з трьома з'їздами.

За оцінками фахівців, після реконструкції мосту його пропускна здатність повинна збільшитися на 20%.

28 грудня 2019 року завершили першу чергу робіт - відкрили проїзд безпосередньо по реконструйованому Шулявському мосту. Тривають роботи з облаштування з'їздів.

Загальна вартість реконструкції розв'язки спочатку становила 830,12 млн грн, тривалість будівництва - 17 місяців.