Літак отримав нову систему керування силовою установкою / фото УНІАН

Найбільший у світі багатофункціональний транспортний літак Ан-225 “Мрія” розпочав випробування після модернізації.

Читайте такожВ "Антонові" назвали вартість добудови другого літака "Мрія"

25 березня 2020 року літак здійснив перший політ після модернізації. Зліт "Мрії" показали в Facebook держпідприємства "Антонов".

Серед нововведень – літак отримав нову систему керування силовою установкою.

“Ан-225 виконує випробувальні польоти після модернізації. Зокрема, було встановлено нову систему керування силовою установкою українського виробництва”, – написали у повідомленні.

За даними Mil.in.ua, окрім встановлення нової системи керування силовою установкою, також відомо що українська компанія ТОВ «ВКФ «Сторк» поставить багатофункціональні індикатори MFD10.SPO.03 в інтересах ДП «Антонов» для встановлення на літаки Ан-124-100 “Руслан” та Ан-225 “Мрія”.

Вказані багатофункціональні індикатори (дисплеї) будуть встановлені на бортову автоматизовану систему контролю літаків Ан-124-100 “Руслан” та Ан-225 “Мрія”.

Бортова автоматизована система контролю (БАСК) призначена для безперервного контролю технічного стану всіх систем літака та дій екіпажу як у польоті, так і при виконанні різноманітних операцій на землі, що передбачені єдиним регламентом технічного обслуговування.

Довідка УНІАН. Ан-225 «Мрія» створений київським Конструкторським бюро імені Антонова. Свій перший політ літак здійснив у 1988 році. Відтоді «Мрія» залишається найбільшим і найпотужнішим у світі транспортним літаком.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram