Позиція Бьюррі оцінюється в $534 млн. / Ілюстрація REUTERS

Американський інвестор Майкл Бьюррі, який під час кризи 2008 року зробив мільярдні ставки проти іпотечних паперів, зробив велику ставку проти компанії Tesla Ілона Маска.

Про це повідомляє Bloomberg.

Читайте такожЧергова гучна заява Ілона Маска похитнула його позиції в рейтингах мільярдерів

Згідно з офіційною документацією, хедж-фонд інвестора Burry's Scion Asset Management станом на 31 березня володів ведмежими опціонами Tesla на 800 100 акцій.

Позиція Бьюррі оцінюється в $534 млн. Відзначається, що ця сума ймовірно була отримана шляхом помноження ціни акцій Tesla на 31 березня на кількість акцій, проти яких поставив хедж-фонд Бьюррі.

Бьюррі і його ставки проти Ілона Маска

Бьюррі у 2005 році був одним з перших інвесторів у світі, хто передбачав, що "бульбашка" на ринку нерухомості лусне вже у 2007 році, і заробив на цьому.

Чистий прибуток його гедже-фонду за період з 1 листопада 2000 року і по червень 2008 року склав 489,34%. Після чого він його ліквідував. Тепер він не залучає сторонніх інвесторів, а інвестує тільки свої гроші.

У грудні 2020 року Бьюррі написав у Twitter, що його фонд ставить на зниження акцій компанії Ілона Маска. Пізніше Бьюррі цей твіт видалив.

Також інвестор радив Маску випустити на ринок більше акцій Tesla, поки їх ціна на "сміховинно" високому рівні.

Як змінювалася позиція Tesla в рейтингу

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram