этот материал доступен на русском

Партія "Слуга народу" представила першу двадцятку своїх кандидатів (оновлено)

13:33, 09 червня 2019
Вибори 2019
5832 0
Партія "Слуга народу" показала свою першу десятку на виборах / Telegram - Newsroom

До першої десятки списку партії "Слуга народу" увійшли керівник партії Дмитро Разумков, юрист, представник президента в Раді Руслан Стефанчук, а також юрист Ірина Венедіктова. Наразі відома перша двадцятка кандидатів. 

Читайте також"Слуга народу" розраховує отримати 226 мандатів у новій Раді - Стефанчук

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив керівник передвиборчого штабу та секретар з'їзду партії Олександр Корнієнко.

Також до списку увійшли волонтер Давид Арахамія; голова Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України, голова правління громадської організації "Антикорупційний штаб" Галина Янченко; керівник digital-напрямку "Зе! Команди" Михайло Федоров, керівник передвиборчого штабу Олександр Корнієнко, експерт ГО "Центр протидії корупції" Анастасія Красносільська, генеральний директор "1+1 Медіа" Олександр Ткаченко та борець греко-римського стилю, срібний призер Олімпійських ігор 2016 року Жан Беленюк.

Як йдеться в Telegram-каналі "Слуга народу", перша двадцятка виборчого списку партії виглядає так:

1. Разумков Дмитро Олександрович – голова партії "Слуга народу".

2. Стефанчук Руслан Олексійович – доктор юридичних наук.

3. Венедіктова Ірина Валентинівна – доктор юридичних наук.

4. Арахамія Давид Георгійович – підприємець, волонтер.

5. Янченко Галина Ігорівна – експерт з питань антикорупційної політики.

6. Федоров Михайло Альбертович – радник президента України з діджиталу.

7. Корнієнко Олександр Сергійович – керівник передвиборчого штабу партії "Слуга народу".

8. Красносільська Анастасія Олегівна – експерт з податкового законодавства.

9. Ткаченко Олександр Владиславович – медіаменеджер.

10. Беленюк Жан Венсанович – борець греко-римського стилю, чемпіон світу.

11. Бабак Сергій Віталійович – експерт з питань освіти.

12. Криклій Владислав Артурович – кандидат економічних наук.

13. Шуляк Олена Олексіївна – експерт у галузі девелопменту та будівництва.

14. Наталуха Дмитро Андрійович – громадський і політичний діяч, правозахисник.

15. Ясько Єлизавета Олексіївна – кінопродюсер.

16. Оржель Олексій Анатолійович – експерт у сфері паливно-енергетичного комплексу.

17. Герус Андрій Михайлович – експерт з питань енергетики.

18. Радуцький Михайло Борисович – експерт у галузі медицини, лікар.

19. Монастирський Денис Анатолійович – експерт з питань правоохоронної та судової систем.

20. Гетманцев Данило Олександрович – експерт з питань оподаткування, публічних фінансів, банківського права.

Раніше представник президента Володимира Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що партія "Слуга народу" розраховує отримати більшість місць у новому складі парламенту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter