Поліція Польщі посилить охорону партійних офісів

11:38, 20 жовтня 2010
Новини ЄС
0 0

Після нападу на бюро опозиційної партії

Варшава. 20 жовтня. УНІАН. Польська поліція планує посилити охорону офісів політичних партій для уникнення нападів на її працівників.

Як передає кореспондент УНІАН у Польщі, про це заявив керівник польської поліції Анджей МАТЕЮК.

На спеціальному засіданні комісії Сейму польські правоохоронці обговорили з депутатами напад на бюро найбільшої опозиційної партії „Право і справедливість”. Представники цієї партії заявили про необхідність виявляти авторів агресивних відгуків щодо партії на інтернет-форумах, що дозволить упереджувати такі напади.

За даними польських ЗМІ, 62-річний нападник, який працював довгий час у Канаді, а в останні роки - у Польщі таксистом, зізнався у скоєному. Він заявив, що напав на бюро, оскільки «ненавидить PiS та хотів би вбити самого голову партії Ярослава КАЧИНСЬКОГО». Життю пораненого 39-річного чоловіка нічого не загрожує.

Як повідомляв УНІАН, 19 жовтня в офіс партії „Право і справедливість” у Лодзі увірвався чоловік і застрелив з пістолета 62-річного чоловіка та поранив ножем 39-річного.

Я.КАЧИНСЬКИЙ заявив, що причиною нападу стала „кампанія ненависті”, яку проти партії розгорнули провладна „Громадянська платформа” і ряд ЗМІ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter