Мінекономрозвитку розраховує створити єдиний орган захисту прав інтелектуальної власності

17:15, 01 лютого 2017
Євробізнес
169 0

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розраховує сформувати єдиний орган захисту прав інтелектуальної власності - Офіс інтелектуальної власності, який об'єднував би функції формування політики в цій сфері, охорони власності та проведення експертизи.

Фотиллюстрация / REUTERS

Про це в ході круглого столу в УНІАН сказала директор департаменту розвитку інновацій та інтелектуальної власності Мінекономрозвитку України Олена Мініч.

«Це буде орган, який реалізуватиме політику і проводитиме експертизу. Це закінчений цикл, де видаються охоронні документи, проводиться експертиза. Орган створюватиметься на базі організації «Укрпатент». Тобто, до охоронної функції буде додано функцію проведення політики - так, як це зроблено скрізь у світі», - сказала Мініч.

Читайте такожУ Мінекономіки закликали ВР ухвалити законопроекти щодо захисту прав інтелектуальної власності

Разом з тим, вона не змогла назвати терміни створення такого Офісу, оскільки цей процес залежить від формування і прийняття необхідної нормативної бази.

Раніше Мініч повідомила, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України закликає Верховну Раду України розглянути та прийняти вже підготовлені проекти законів про захист прав інтелектуальної власності, оскільки відсутність нормативної бази гальмує проведення реформи у цій сфері.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter