Солоні продукти можуть допомогти швидко підняти тиск / фото pixabay.com

Якщо ви ще не знаєте, які харчі підвищують артеріальний тиск, час цю ситуацію виправляти. Така необхідність є, оскільки, якщо некорисні "підіймалки" часто будуть у вашому раціоні, то можна стати гіпертоніком - людиною, яку мучить високий тиск.

Напевно, майже всі знають, що тиск можна підвищити за допомогою кави. Однак не лише цей популярний напій може допомогти зробити тиск вищим.

Які напої підвищують тиск

Коли ви відчуваєте, що "не вистачає тиску", можна випити каву з цукром, міцний чорний чи зелений чаї, які теж потрібно підсолодити. Крім того, на тиск впливають енергетичні напої.

Відео дня

Варто зазначити, що є "підіймалки", які можна знайти на городі чи не у кожного дачника.

Які фрукти та овочі підвищують артеріальний тиск

Тиск можуть підвищувати звичні для нас фрукти та ягоди:

  • порічка;
  • малина;
  • полуниця;
  • кизил;
  • абрикос;
  • синя слива;
  • біла слива;
  • цукрове яблуко.

А ось "заморські" фрукти, що підвищують тиск - банани, інжир, манго та гранат.

Овочеві "підіймалки" тиску такі - бобові культури, морква, буряк і щавель. Підвищити тиск також можуть деякі горішки.

Які горіхи підвищують тиск

Коли ситуація екстрена, потрібно швидко з'їсти солоні горішки. Можна споживати різні жирні горіхи, в яких є багато амінокислот.

Саме сіль - той інгредієнт, який дуже швидко може підвищити тиск. Тому за її споживанням потрібно ретельно стежити гіпертонікам. Дорослим на день рекомендують споживати до 5 г, а дітям - до 2 г.

Вважається, що тиск можуть нормалізувати кедрові горіхи. Крім того, дуже корисні для організму волоські горішки.

Що підвищує тиск в домашніх умовах

Якщо потрібно дуже швидко позбутися низького тиску, а таблетки під рукою немає, можете просто з'їсти щось солоне - огірок, кілька скибочок сиру, шматок оселедця чи добряче підсоленого сала.

Як бачите, мова йде саме про солоні продукти. Сіль є ключовим елементом для підняття тиску, а все тому, що вона сприяє затримці рідини в організмі, і тому тиск підвищується.

Як підвищити тиск, ми з вами розібралися. А тепер головне запам'ятати, що якщо часто їсти багато солоного чи під час підвищеного тиску "налопатися" таких продуктів, то можна "догратися" до серйозних проблем зі здоров'ям.

Раніше УНІАН писав, що не можна їсти при гіпертонії.

Вас також можуть зацікавити новини: