Сплатили гроші за навчання і тепер мають залишити виш. Освітній скандал у Кропивницькому набирає обертів.

850 студентів із двох десятків країн, які напередодні протестували під стінами ректорату Донецького національного медичного університету, відрахували з вишу. Відповідний наказ з'явився на офіційному сайті навчального закладу, йдеться в сюжеті ТСН.

Напередодні на акції протесту студенти вимагали втрутитися, куди поділися вже сплачені ними за навчання гроші. Фірма-посередниця їх начебто перерахувала, але в ректораті стверджують, до вишу кошти не дійшли.

Читайте такожСуд зупинив реорганізацію в Одеському національному медичному університеті

Спочатку у вищій школі запевняли - доки поліція веде слідство в справі, студенти будуть навчатися. А нині перший проректор підписав наказ про відрахування.

Самому ректору вчора оголосили підозру в хабарництві та днями обиратимуть запобіжний захід. Після звістки про відрахування студенти знову зібралися на мітинг.

Освітній скандал у Кропивницькому набирає обертів. 850 студентів із двох десятків країн, які напередодні протестували під стінами ректорату Донецького національного медичного університету, відрахували з вишу. Студенти вимагали втрутитися, куди поділися вже сплачені ними за навчання гроші.

Нагадаємо, напередодні у Кропивницькому з протестом вийшли іноземні студенти. Протестувальники стверджували, що адміністрація закладу вимагає від них повторно заплатити за своє навчання.