этот материал доступен на русском

На Миколаївщині батьки кинули в лікарні хлопчика, який дивом вижив після удару струмом

12:18, 15 березня 2019
Країна
783 0
Батьки кинули дитину в лікарні / фото gerasjuta.com.ua

Останні три роки Олександр Тишков живе в Первомайській багатопрофільній лікарні. Тут для хлопчика облаштували окрему кімнату, є диван, телевізор, стіл, щоб займатися уроками, пише КП.

"От тільки навчання дається йому важко: постраждалі від опіків пальчики насилу утримують ручку. Говорити хлопчик теж не може - заростає катетер у горлі", - пише ЗМІ.

Читайте такожСметана й олія не допоможуть: Супрун розповіла, що робити при опіках (інфографіка)

У жовтні 2015-го дитина влізла у трансформаторну будку на залізничному перегоні й отримала удар струмом у 27 тисяч вольт. Хлопчик спалахнув, як факел, одяг на ньому повністю згорів. Лежачого, обвугленого, непритомного його виявив старший брат Ігор. Медики жахнулися: 85% опіків, більшість глибоких.

"Тоді ще шестирічна дитина пережила кому, десятки операцій, терпіла виснажливі процедури і сама боролася за своє життя. Волонтери, які допомагали родині ліками і грошима, дивувалися його стійкості. Адже до тілесного болю додався ще й душевний. Майже одразу ж після того, що сталося, мати Сашка кинула його. Побула з ним лише пару днів, потім вийшла з лікарні, нібито у банк крові, й більше не повернулася", - розповіли ЗМІ.

Після цього вся турбота про Сашка, його двох братів та двох сестер лягла на плечі батька багатодітної родини - Сергія Вікторовича. Він змушений був піти з роботи, щоб кожен день бути поруч із сином. У січні 2018-го суд позбавив Сергія Тишкова батьківських прав. Маленький Сашко залишився в лікарні один, інших дітей визначили в інтернати.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter