Чим довше ми носимо стрінги, тим вищий ризик зіткнутися з вагінальною інфекцією / фото pixabay.com

Думаєте, мода, небезпечна для здоров’я, залишилася в глибокому минулому? Так, нам більше не треба носити корсети, відбілювати колір обличчя свинцем і прибирати волосся на ногах радіацією — але мода все ще намагається нас вбити.

Ось кілька звичних речей, які варто носити якомога рідше — а найкраще взагалі викинути зі свого гардеробу назавжди, пише "Вона".

Обтислі штани й джинси

Чим сильніше джинси стягують ваші стегна, талію або ікри, тим гірший кровообіг. Результат? Набряки, оніміння, варикоз, а також підвищений ризик роздратування і грибкових захворювань шкіри — через підвищене потовиділення.

Відео дня

Читайте такожСупрун розповіла, що таке молочниця та як її лікувати

Взуття на плоскій підошві

Про шкоду взуття на високих підборах всі знають: деформована стопа, сухожилля і суглоби, підвищене навантаження на хребет і високий ризик травм — всі ці неприємні наслідки чи стоять сумнівного задоволення від носіння «шпильок». Але ось інша крайність — балетки або сандалі на абсолютно плоскій підошві можуть бути не менш небезпечні. Відсутність підтримки стопи може призвести до хвороб колін або спини. Так що вибирайте взуття з невеликим, але все-таки підйомом.

Стрінги

Чим довше ми носимо стрінги, тим вищий ризик зіткнутися з вагінальною інфекцією через перенесення бактерій з анальної зони, а також з грибковими інфекціями: тканина в стрінгах занадто щільно прилягає до тіла і створює ідеальне середовище для розмноження бактерій.

Великі сумки

Чим більша сумка, тим більше корисного хочеться в неї покласти — а потім повісити всю цю вагу на одне нещасне плече. І в результаті — порушення постави, перенапруження м’язів і суглобів в ділянці шиї, підвищений тиск на зв’язки й навіть защемлення нерва.

Коригуюча білизна і колготи

Все те ж саме, що може статися після носіння тісних штанів — плюс подразнення шкіри, сосків й підвищений ризик грибкових і дріжджових інфекцій. Так-так, молочниця цілком може бути результатом пристрасті до занадто тісної білизни.