Українці зможуть перевірити "справжність" органічних продуктів

12:43, 08 серпня 2016
Країна
169 0

Кабінет міністрів на своєму засіданні затвердив порядок ведення реєстру виробників органічної продовольчої продукції, який дасть змогу упорядкувати дані про такі компанії і надавати відомості про них у відкритому доступі.

evehealth.ru

Представляючи в ході засідання проект постанови, міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий зазначив, що такий реєстр буде доступний на офіційному сайті Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Читайте такожЯк позбутися від хімії в овочах і фруктах

«Такий реєстр потрібен, тому що зростає потреба в органічній продукції. Компаній, які готові надавати таку продукцію, стає дедалі більше. Щоб захистити інтереси і українських громадян, і інвесторів, ми хочемо запровадити відповідний реєстр», - зазначив Кутовий.

Читайте такожВ Україні посилять контроль за продуктами тваринного походження

Як повідомляв УНІАН, у Мінагропроді неодноразово наголошували, що реєстр органічних виробників дасть українцям змогу перевіряти, чи виготовляє той чи інший виробник справді органічну продукцію. Також відомство працює над законопроектом щодо єдиних стандартів виготовлення органічних продуктів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter