МОЗ відкрило станцію епідеміологічного моніторингу

16:29, 28 січня 2008
Країна
0 0

Лабораторію відкрив посол США Вільям Тейлор

Міністерство охорони здоров`я відкрило станцію епідеміологічного моніторингу в Центральній санітарно-епідеміологічній станції.

Про це Українським Новинамповідомила прес-служба Центральної санітарно-епідеміологічної станції.

В 2005 році МОЗ і Міністерство оборони США підписали угоду про співробітництво в сфері запобігання поширенню технологій, патогенів і відомостей, які можуть бути використані для розробки біологічної зброї.

Протягом 2006-2007 у рамках програми зменшення біологічної загрози велися дві міждержавні програми - виявлення факторів біологічної загрози й реагування на них, а також удосконалення біологічної безпеки й фізичного захисту установ МОЗ.

США передала Україні діагностичне й захисне обладнання для санітарно-епідеміологічних спостережень на суму 3,897 млн. гривень у 2006-2007 роках.

Українська сторона виділила на реалізацію цих програм 3,885 млн. гривень.

Американська сторона виділила зазначене фінансування на обладнання для молекулярно-генетичних досліджень, встановлення системи відеоспостереження за лабораторією та її захистом.

28 січня посол США Вільям Тейлор урочисто відкрив лабораторію.

З його слів, США мають намір і надалі співпрацювати з Україною в цій сфері.

Як повідомляло агентство, 24 січня США передала Україні 10 тис. комплектів індивідуального захисту для боротьби із пташиним грипом на 100 тис. доларів.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter