В Одесі школярка померла від ускладнень після грипу

13:45, 11 лютого 2008
Країна
0 0

Грип дуже небезпечний!

В Одесі  учениця 10 класу померла від ускладнень після грипу. "Дівчинка тиждень не відвідувала школу, 8 лютого вийшла на заняття, вважаючи, що видужала, проте увечері в неї різко підскочила температура. Викликана на допомогу "швидка" вже не змогла її врятувати", - повідомила директор гімназії Валентина СЄБОВА.

За словами завідувачки епідеміологічним відділом обласної СЕС Людмили КРАСНИЦЬКОЇ, "летальних випадків у результаті захворювання на грип в Одесі не було багато років".

Медики судмедекспертизи відзначають, що "грип в першу чергу небезпечний для людей похилого віку, у яких уражені внутрішні органи, і трохи менше для дітей". Мерія Одеси і санепідемстанція ввели з 11 лютого карантин в усіх школах і дошкільних установах міста.

Хвиля грипу вже накрила Україну. Не працюють школи і дошкільні заклади Тернополя, Івано-Франківська, Львова, Луцька, Рівного, Чернігова, Вінниці, Луганської і Дніпропетровської областей, оскільки саме серед дітей до 14 років відмічено різке зростання захворювань. На час карантину обмежено проведення масових заходів для дітей.

med2.ru

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter