Рівненщина отримала 18 нових автомобілів швидкої допомоги

10:33, 17 липня 2017
Новини регіонів
183 0

Автомобілі швидкої допомоги вартістю 64,5 тисяч доларів кожна були закуплені у рамках реалізації проекту Світового банку. 

Центр экстренной медицинской помощи в Киеве получил новые

У рамках реалізації проекту Світового банку та МОЗ для Рівненської області закуплено 18 нових швидких марки «Сітроен» (16 із них – для районних лікарень, ще по одному – для обласної та міської клінічної лікарень).

Читайте такожКанада передала Україні 10 "швидких" для надання екстреної допомоги

Як повідомили УНІАН у МОЗ, автомобілі відповідають класу «В», тобто надаватимуть медичну допомогу усім хворим. 

Кожне авто укомплектоване сучасним обладнанням, а також носилками на пневмопідвісці, функціональною каталкою, вакуумною шиною та приладом для підігрівання розчинів. При підключенні апарату ШВЛ (штучної вентиляції легень) авто перетворюватиметься на реанімобіль.

Автомобілі швидкої допомоги вартістю 64,5 тисяч доларів кожна були закуплені у рамках реалізації проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», який триватиме до 2020 року. У рамках проекту передбачається також реконструкція 105 лікарських амбулаторій та ФАПів. Також на базі обласної лікарні планують створити серцево-судинний центр та проведуть тренінги для понад тисячі лікарів Рівненської області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter