этот материал доступен на русском

Названо найсильніші види болю

16:45, 14 січня 2019
Зарубіжні новини
4265 0
Складено рейтинг найсильніших видів болю / фото pixabay.com

Співробітниками Інституту анестезіології та дослідження болю при Стенфордському університеті (США) був складений рейтинг найсильніших видів болю.

До нього увійшли хронічні болі, з якими людина не здатна впоратися самостійно, без прийому препаратів, або взяти їх під контроль, повідомляє MedikForum.

Біль від запалення трійчастого нерва. Він став лідером рейтингу. Як зазначають фахівці, жінки у своїх відгуках про біль, що викликається запаленням трійчастого нерва, характеризують його як такий, що перевищує навіть больові відчуття при пологах.

Читайте такожНазвано спосіб, як ходити на підборах без болю

Біль від старих травм. Контролювати такий біль неможливо – він здатен виникнути в будь-який час. За словами медичних фахівців, люди недооцінюють наслідки колись отриманих травм, тоді як вони сприяють ураженням тканин і суглобів, прискорюють розвиток дистрофічних змін у них. Особливо небезпечно, якщо травми повторюються, або є перевантаження, переохолодження – може розвинутися запальний процес, що руйнує тканини.

Біль, пов'язаний з онкологічними захворюваннями. Біль відчуває кожен другий пацієнт онкологів, до 80% пацієнтів, при цьому стикаються із сильним болем. Причинами больового синдрому можуть бути безпосередньо ураження пухлиною больових рецепторів або нервів, а також лікувальні маніпуляції. Учені повідомили, що навіть при стійкій ремісії після хіміотерапії при раку в кінцівках можуть зберігатися сильні болі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #рак