этот материал доступен на русском

Епідемічна ситуація на судні, яке прибуває з Китаю до Одеси, є благополучною – уряд

16:41, 13 лютого 2020
Зарубіжні новини
2188 0
Ілюстрація / REUTERS

Про це повідомляє Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету міністрів України.

«У членів екіпажу немає підозри на коронавірус. Зафіксовані випадки захворювання на ГРВІ. Про це офіційно повідомили представники компанії CMA CGM санітарно-карантинний підрозділ, що знаходиться у постійному контакті з судном CMA CGM URAL. За інформацією представників компанії, вжито відповідних заходів та ведеться контроль за станом членів екіпажу», - сказано у повідомленні.

Читайте такожУ ЄС бояться дефіциту ліків, спричиненого спалахом коронавірусу

Також зазначається, що судно CMA CGM URAL вийшло з останнього порту Китаю – Шекоу - 16 січня 2020 року. До прибуття в Україні судно здійснювало заходи до портів у Єгипті, Лівані, Туреччині та Румунії. У цих портах всі члени екіпажу судна пройшли перевірку відповідними службами на наявність у них ознак коронавірусної інфекції. Жодної підозри не виявлено.

«Зважаючи на максимальний 14-денний інкубаційний період захворювання на коронавірус 2019n-CoV та враховуючи термін 27 днів від виходу судна з порту Китаю до приходу в порт Одеси, а також на перевірки членів екіпажу судна у попередніх портах - епідемічна ситуація на судні є благополучною», - запевняють у департаменті.

Крім того, після прибуття судна до Одеси всі члени екіпажу пройдуть відповідний температурний скринінг та у разі підозри будуть спрямовані у спеціальні медичні заклади.

«Будуть проведені лабораторні дослідження та тест на коронавірус. Санітарно-карантинні підрозділи МОЗ, які працюють у порту, відстежують курс слідування зазначеного судна та володіють інформацією про стан здоров’я екіпажу», - наголосили у департаменті.

«Щодо повідомлень на захворювання членів екіпажу. Представники компанії CMA CGM офіційно повідомили санітарно-карантинний підрозділ, що знаходяться у постійному контакті с судном CMA CGM URAL. Вони зазначили, що у членів екіпажу випадки захворювання на ГРВІ. Вжито відповідних заходів та ведеться контроль за їх станом», - підсумували у Кабміні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter