Ще один препарат може допомогти пришвидшити лікування від коронавірусу / REUTERS

Компанія Eli Lilly and Co оголосила, що її ліки від ревматоїдного артриту скорочують період одужання пацієнтів з COVID-19, який госпіталізували. Особливо він ефективний при застосуванні у поєднанні з іншим препаратом під назвою remdesivir.  

Читайте такожНауковці припускають, що марихуана може бути ефективною в лікуванні коронавірусуЯк пише Reuters, ліки від артриту мають назву baricitinib і продаються під брендом Olumiant. Компанія-виробник стверджує, що вони пришвидшують одужання пацієнтів з COVID-19 приблизно на день у порівнянні з тими, кого лікували лише за допомогою remdesivir.

Видання нагадує, що останній отримав дозвіл на екстренне застосування в США у травні. Таке рішення було ухвалене після того, як дослідження виявили, що препарат скорочує термін госпіталізації заражених коронавірусом пацієнтів на 31%. В компанії Eli Lilly and Co кажуть, що збираються почати обговорення з Управлінням з продовольства і медикаментів США про отримання дозволу на екстренне застосування baricitinib. Підставою стануть результати дослідження із залученням більше тисячі пацієнтів.

Ліки від артриту можуть допомогти лікарям придушити потенційно смертельну імунну реакцію на COVID-19, яку називають "цитокіновим штормом".

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте новини світу і переклади зарубіжної преси на каналі УНІАН ІноЗМІ