Сестри Бондаренко стали переможцями турніру Gaz de France

08:54, 11 лютого 2008
Харьків
0 0

Чергова перемога Олени та Катерини Бондаренко в Парижі засвідчила високу форму української пари в цьому сезоні. Наступними змаганнями, в яких візьмуть участь сестри, буде турнір у Антверпені з призовим фондом $600 тис.

Сестри Олена та Катерина БОНДАРЕНКО стали переможницями турніру WTA другої категорії 16 eme Open Gaz de France у Парному розряді з призовим фондом $600 тис.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомляє сайт харківського тенісного Клубу «Тетра». У фіналі українські тенісистки впевнено переграли чеську пару Хрдінова/Углірова: 6-1 6-4.

Це другий титул WTA, який сестри виграли разом. Першим був Відкритий чемпіонат Австралії. Крім того, в активі Олени БОНДАРЕНКО виграний разом з білоруською тенісисткою Анастасією ЯКИМОВОЮ турнір WTA в Стамбулі  (2006).

Українські інформагентства повідомляють, що розмір винагороди сестер БОНДАРЕНКО на турнірі в Парижі становить $30 тис. За іншими джерелами - $48 тис.

Вже відомо, що наступними змаганнями, у яких візьмуть участь Олена та Катерина, буде турнір в Антверпені з призовим фондом $600 тис.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter