
Найближчими вихідними, 18 та 19 жовтня, погода зіпсується по всій країні. Температура значно знизиться, пройдуть дощі та багато де - мокрий сніг. Холодна погода триватиме і на початку наступного тижня. Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
За її даними активний циклон із північного заходу принесе дощі. У суботу втримаються від опадів Херсонщина, Миколаївщина, Запоріжжя, Донеччина, Луганщина та Дніпропетровщина.
Також 18 жовтня почнеться зниження температури у західних областях, вдень очікується лише +8...+12 градусів. На решті території України ще побудебільш тепла погода з температурою +12...+15 градусів.
"У західній частині України посилиться вітер до сильного!" - попередила експертка з погоди.
У Києві 18 жовтня також очікується волога, проте ще досить тепла погода. Дощ ймовірний у суботу у другій половині дня. Вітер у столиці буде помірний, часом рвучкий.
Наприкінці тижня погода зіпсується вже по всій країні.
"Уважно. 19-го жовтня у більшості областей України - різке похолодання, вдень до +4...+8 градусів, на сході та півдні ще втримається у неділю тепліша погода до +11...+15 градусів", - попереджає Наталка Діденко.
Періодичні дощі пройдуть по всій Україні, а через істотне зниження температури подекуди можливий мокрий сніг.
"У понеділок, 20-го жовтня, холодна погода в Україні втримається", - каже синоптикиня.
Заморозки в Україні
За даними Укргідрометцентру, вночі 20 та 21 жовтня у західних областях заморозки в повітрі 0...-4°. Через негоду оголошено ІІ рівень небезпечності, помаранчевий.