этот материал доступен на русском

"Вийди звідси! Погано чуєш?": Зеленський вигнав чиновника із зустрічі в Борисполі (фото, відео)

12:56, 10 липня 2019
Політика
20027 1
Під час заходу Годунок постійно щось вигукував з місця / Скріншот

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з активом Київської області змусив секретаря Бориспільської міської ради Ярослава Годунка залишити захід. 

Як передає кореспондент УНІАН, інцидент стався у приміщенні Бориспільської міської ради після представлення нового голови Київської облдержадміністрації Михайла Бно-Айріяна та під час обговорення проблем бориспільської лікарні.

Під час заходу Годунок постійно щось вигукував з місця, на що відреагував президент. Спочатку Зеленський дав йому можливість виступити на зустрічі і поділитися своїм баченням вирішення проблем з функціонуванням лікарні.

Читайте такожЗеленський призначив голову Київської ОДА

Після цього Зеленський сказав: "Коли дуже багато кричать, я завжди прошу знайти в інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить. Мені майже 42 роки, і я на своєму віці бачив багато людей. Я тут прочитав в газеті. Чи це правда, чи ні? Ви - член "Батьківщини", секретар Бориспільської міської ради, раніше засуджений за ч.3 ст. 142 КПК України (розбій, поєднаний зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень". Ярославе Миколайовичу, це Ви?".

Годунок відповів: "Так".

Після цього Зеленський змусив його вийти з приміщення, де проходила зустріч. "Вийди звідси! Розбійник ти! Погано чуєш? Вийдіть, будь ласка, будете на райадміністрації сидіти кричати".

На це секретар Бориспільської міської ради заявив, що працює не в районній адміністрації.

А Зеленський відповів: "Мені все одно, де ти (працюєш – УНІАН)… Англійською: Exit (Вихід – УНІАН). Ідіть, ідіть. Та йди вже, Господи! Чуєте чи ні?».

Годунок на це заявив: "Ви ж сказали, що всі є президентом". А Зеленський у відповідь: "Ти точно не президент, бо в президента немає криміналу… Іди гуляй". 

Після того, як Годунок залишив приміщення, зустріч продовжилась. Слово взяв заступник міністра охорони здоров’я.

Відео: 112 Україна
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter