этот материал доступен на русском

Вакарчук пояснив, чому співав на корпоративі розробників гри про "танчики" в Мінську

15:38, 29 січня 2020
Політика
4365 0
Святослав Вакарчук розповів, що зібрав на приватному концерті в Мінську дві тисячі людей / УНІАН

Народний депутат, популярний музикант Святослав Вакарчук пояснив свій виступ на корпоративі білоруської команії Wargaming в грудні минулого року. Парламентар нагадав, що йому Конституція не забороняє йому концертну діяльність.

Читайте також"Їздить більшість українців": Вакарчук прокоментував свій відпочинок у Таїланді (відео)

В інтерв’ю OBOZREVATEL Вакарчук наголосив, що його поїздки ніколи не матимуть жодного стосунку до Росії.

«По-перше, наші поїздки ніколи не матимуть жодного відношення до країни-агресора. По-друге, слава Богу, те, що ти народний депутат, не забороняє тобі за Конституцією займатись творчістю, зокрема концертами», – зазначив він.

Музикант наголосив, що не ставиться до своєї музикальної діяльності, як до бізнесу, і з набуттям депутатського мандату передав усі корпоративні права відповідно до закону.

«Тепер найголовніше: це була подія, в якій брали участь 2 тис. людей, молоді хлопці й дівчата, з різних країн, зокрема з України, які хотіли влаштувати саме концерт гурту "Океан Ельзи". Оскільки у нас сьогодні не так багато можливостей виступати перед людьми, то ми скористалися нею, тим більше всі домовленості були зроблені ще до того, як я потрапив у ВР, і це був єдиний випадок, коли ми собі дозволили це зробити так, як вважали за потрібне», – наголосив Вакарчук.

«Ще одна важлива річ, про яку треба сказати – ЗМІ, безумовно, дивитимуться під мікроскопом на кожну мою дію, але найважливіше – щоб ти мав чисте сумління. Ми не виступаємо на презентаціях, ми взагалі не виступаємо на приватних акціях, концертах. Всі останні роки життя, коли я вже міг собі дозволити не думати про виступи на приватних концертах, ми скоротили їх до мінімуму... Це вже 10 років тому було…», – продовжив він.

Вакарчук розповів, що приватні вечірки завжди складали дуже малу частину графіків його гурту «Океан Ельзи», а після 2014 року музиканти від них взагалі відмовились.  

«Цей випадок [в Мінську] – я б сказав, що це виняток. Ми робили їх за останні роки разів 3-4. Я абсолютно впевнений – все, що ми організовували, було прозорим, воно було для людей із правильними цінностями, і ми це робили абсолютно свідомо», – підсумував він.

Нагадаємо, народний депутат України, голова парламентської фракції «Голос» Святослав Вакарчук  в грудні виступив на корпоративі компанії Wargaming, яка відома онлайн-екшеном World of Tanks про танкові баталії.

В Telegram-каналах поширювали непідтверджену інформацію про те, що Вакарчуку за виступ заплатили 100 тисяч євро.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter