Кабмін тимчасово заборонив в'їзд в Україну іноземцям  / фото facebook.com/pressjfo.news

Кабінет міністрів України тимчасово заборонив в'їзду в Україну іноземцям та закрив міжнародне регулярне пасажирське сполучення.

Про це йдеться у повідомленні на Урядовому порталі.

"На виконання рішень РНБОУ щодо протидії поширенню коронавірусу в Україні Кабінет міністрів на позачерговому засіданні 14 березня ухвалив розпорядження про тимчасове обмеження перетинання державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України COVID-19", - зазначається у дописі.

Відео дня

Читайте такожУкраїна з 17 березня закриє пункти пропуску через кордон для авіаційного, залізничного та автобусного сполучення

Так, документом передбачено: тимчасово закрити з 00.00 17 березня до 3 квітня пункти пропуску через державний кордон для міжнародного регулярного пасажирського сполучення (за винятком низки категорій громадян); тимчасово заборонити з 00.00 16 березня до 3 квітня перетинання державного кордону на в'їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства (за винятком низки категорій громадян).

Цим документом також Міністерству закордонних справ доручено проінформувати про зазначені обмеження дипломатичних представників іноземних держав в Україні, а також закордонні дипломатичні установи.

Крім того, на засіданні уряд уповноважив заступника міністра охорони здоров’я, головного санітарно-епідеміологічного лікаря України на здійснення окремих повноважень. А саме: щодо епідеміологічного нагляду (спостереження), запобігання виникненню і поширенню інфекційних хвороб, локалізацію та ліквідацію їх спалахів та епідемій. Також доручено визначити уповноважених осіб, які виконуватимуть функції головних державних санітарних лікарів у регіонах.

Рішення прийнято з урахуванням зауважень, додали в уряді.

Як повідомляв УНІАН, раніше у прес-службі Апарату РНБО заявили, що Україна з 17 березня закриє пункти пропуску через державний кордон для авіаційного, залізничного та автобусного сполучення.