Субота,
25 лютого 2017

Наші спільноти

Колишній голова Радміну Криму прокоментував свої дії під час окупації: "діяв за статутом, не зраджуючи присягу"

Колишній голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов вважає, що в період анексії півострова Росією 2014 року, він "діяв за статутом, не зраджуючи присягу".

Анатолий Могилев, Крым
Могильов стверджує, що дотримувався законів / Фото УНІАН

Так він прокоментував свої дії в період захоплення адміністративних будівель у Криму в лютому 2014 року, передає "Крим.Реалії".

"Хочу однозначно заявити, що в тій ситуації як людина, яка все життя проносила погони, діяв за статутом із чітким дотриманням законів, не зраджуючи складену присягу, в тому числі державного службовця України", – сказав Могильов.

Москаль розповів, як Могильов допомагав анексувати Крим

За його словами, після захоплення будівлі Радміну Криму він доповів про обстановку до Києва.

"Щойно будівлю Радміну захопили, вступив у переговори із загарбниками, оцінив обстановку, доповів Києву, повідомивши, що діє високопрофесійний військовий спецназ, – це мені стало зрозуміло з екіпіровки і тактики дій", - стверджує Могильов.

Також він зазначив, що наступного дня був знятий начальник кримської міліції Валерій Радченко, призначено нового керівника. "Ці несвоєчасні кадрові ігрища були точно не на користь України", – заявив Могильов.

Нагадаємо, Верховна Рада Криму на позачерговій сесії 27 лютого 2014 року висловила недовіру Раді міністрів автономії, яку тоді очолював Анатолій Могильов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку