Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

В ГПУ прокоментували заяви Сакварелідзе щодо кримінальних справ проти його команди

ГПУ заперечує інформацію Давіда Сакварелідзе щодо порушення проти його команди кримінальних проваджень та називає його заяви маніпуляцією.

2000.ua
Жодне з цих проваджень не розслідується по відношенню до конкретної особи / 2000.ua

Таку позицію Генпрокуратури висловив прокурор ГПУ Владислав Куценко, пише Українська правда.

"Вважаю такі дії свідомою маніпуляцією та намаганням ввести в оману суспільство", - зазначив Куценко.

Він заявив, що документи, які виклав Давід Сакварелідзе на своїй сторінці в Facebook, стосуються лише 4, а не 7 кримінальних проваджень.

Куценко також зазначив, що жодне з цих проваджень не розслідується по відношенню до конкретної особи.

Сакварелідзе: ГПУ порушила більше справ проти моєї команди, ніж проти Януковича

"Всі вказані провадження є фактовими, а отже не стосуються конкретних осіб. При цьому що цікаво, одне з проваджень, вказаних Давідом, взагалі розпочато його безпосереднім підлеглим. Його зареєстрував Безрукий Т.Р., який прямо підпорядковується Сакварелідзе, та якого він сам рекомендує на одну із посад в Генінспекції", - сказав Куценко.

Два інші кримінальні провадження (останні цифри в номерах - 1343 та 1453), за словами прокурора, закрили в липні минулого року.

"Єдиними відкритим провадженням, з тих, про які зазначив Давід, є провадження (останні цифри в номері 1610 ) відкрите за заявою адвокатів Корнійця у відповідності до статті 214 ст. КК. Адвокати підозрюють прокурорів у фальсифікації експертиз щодо вартості діамантів, знайдених у "діамантових прокурорів", - зазначив прокурор ГПУ .

Він вказав, що за першою експертизою вартість знайдених у так званих "діамантових прокурорів" коштовностей було оцінено у $700: "при цьому друга експертиза вже демонструє, що вартість діамантів складає біля $15 тис, а третя - біля $25 тис".

"Відповідно до норм КПК ми не мали права відмовити адвокатам Корнійця у відкритті кримінального провадження. Але знову таки воно є фактовим. Жодній особі не повідомлено підозру. І жодного тиску на слідчих чи прокурорів не здійснюється", - підкреслив Куценко.

Як повідомляв УНІАН, напередодні заступник генпрокурора, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе оприлюднив документи, що підтверджують відкриття кримінальних справ проти його команди.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку