Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

ООН: Вибори на Донбасі мають відповідати українському законодавству, але усі розбіжності слід вирішити спільно

Місцеві вибори на окупованій частині Донецької та Луганської областей повинні відповідати українському законодавству, але усі розбіжності сторони повинні розв'язати спільно.

фото: УНІАН
Вибори на Донбасі мають відповідати українському законодавству / фото: УНІАН

Про це помічник генерального секретаря ООН з політичних питань Тайє-Брук Зеріхун сказав під час засідання Ради безпеки ООН у Нью-Йорку.

"Необхідно провести місцеві вибори у Донецькій та Луганській областях відповідно до українського законодавства та міжнародних стандартів. Ми сподіваємося, що відповідні політичні, технічні та юридичні розбіжності скоро будуть подолані. Усі зацікавлені сторони повинні знайти спільні рішення та вжити негайних заходів для того, щоб виконувати зобов'язання по політичним питанням", - заявив Тайє-Брук Зеріхун, назвавши амністію та спеціальний порядок самоврядування важливими питаннями, які повинні бути вирішеними.

Засідання РБ ООН: Франція виступає за додаткову міжнародну присутність під егідою ОБСЄ на Донбасі

У цьому зв'язку він відзначив важливість внесення змін до Конституції України, а також здійснення обміну заручниками.

Раніше УНІАН повідомляв, що головуюча в Організації з безпеки та співробітництва у Європі Німеччини попросила секретаріат ОБСЄ розробити варіанти для покращення безпеки під час можливих місцевих виборів на окупованій частині Донбасу, але про створення озброєної місії мова поки не йде.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку