Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Україна буде у пріоритеті на зустрічі "Вишеградської четвірки" та "Східного партнерства" - ЗМІ

У Празі 3-4 травня відбудеться зустріч міністрів закордонних справ країн "Вишеградської четвірки" (Чехія, Польща, Словаччина та Угорщина) і країн-учасниць програми ЄС "Східне партнерство" – України, Грузії, Молдови, Вірменії, Азербайджану та Білорусі.

ZN.UA
Україна буде у пріоритетах на зустрічі "Вишеградської четвірки" та "Східного партнерства"/ ZN.UA

Як очікується, конфлікт на Донбасі та підтримка реформ в Україні будуть одними з пріоритетів на зустрічі глав дипломатій "четвірки" і "п’ятірки", до яких як запрошені гості мають долучитися міністри закордонних справ Німеччини (головує нині в ОБСЄ), Нідерландів (головують нині в ЄС) та Швеції (країна-ініціатор програми "Східного партнерства" разом з Польщею), передає Радіо Свобода.

Глава Пентагону розповів про наміри НАТО розмістити 4 батальйони біля східних кордонів

Крім того, у зустрічі візьме участь також комісар Європейського Союзу з питань переговорів про розширення та політики сусідства Йоганнес Ган.

Україну в Празі представлятиме міністр закордонних прав Павло Клімкін.

Вишеградську четвірку, яка в лютому цього року відзначила рівно чверть століття свого існування, вважають одним з найактивніших регіональних утворень всередині Євросоюзу і певним локомотивом підтримки європейської інтеграції України. Та навіть більше – саме країни Вишеграду, також Балтії і Швеції вважаються такими, що постійно тримають на європейських зовнішньополітичних радарах увагу до пострадянського простору і зокрема до п’ятьох учасників програми "Східного партнерства".

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку