Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Порошенко: спроба провалити зміни до Конституції в частині правосуддя надовго законсервує систему судоустрою

Президент України Петро Порошенко заявляє, що спроба провалити прийняття змін до Конституції в частині правосуддя надовго законсервує існуючу систему судоустрою.

фото: УНІАН
Порошенко нагадав, що зміни до Конституції підтримують партнери України / фото: УНІАН

Як повідомили УНІАН у прес-службі глави держави, про це Порошенко заявив під час зустрічі з керівниками парламентських фракцій та депутатських груп Верховної Ради.

Президент акцентував на тому, що проект змін до Конституції в частині правосуддя отримав повну підтримку з боку партнерів України - керівництва Єврокомісії, керівників країн-партнерів Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки, Ради Європи, Венеціанської комісії, рекомендації якої були повністю враховані.

У Раді Європи закликали Україну успішно завершити судову реформу

Глава держави звернувся до народних депутатів з проханням "зробити все можливе, щоб ми забезпечили результативне голосування".

Спроба зруйнувати прийняття цих змін надовго законсервує існуючу систему судоустрою, наголосив Порошенко, адже згідно з чинною Конституцією парламент зможе розглядати зміни до Основного Закону не раніше, ніж через рік.

Як повідомляв УНІАН, президент Петро Порошенко закликав народних депутатів підтримати зміни до Конституції в частині судової реформи та нову редакцію Закону "Про судоустрій та статус суддів". Президент констатував, що попередні "косметичні" зміни, починаючи від зміни процедури переобрання і закінчуючи зміною процедури переведення суддів, які до цього часу пропонувалися, ситуацію у судовій сфері не виправляють.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку