Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Деякі політики в ЄС намагаються представити Україну як джерело міграційного ризику - Кулеба

Українська сторона має залізні аргументи, аби спростовувати намагання окремих політиків представити Україну в ЄС як джерело міграційного ризику. 

фото: УНІАН
Європейський союз дотримується взятих на себе зобов’язань / фото: УНІАН

Про це в ефірі Громадського повідомив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.

 «В ЄС на засіданні одного з найвищих органів відбувається дискусія. Ситуація вкрай не однозначна не лише з точки зору інтересів України, але і з точки зору міжнародної репутації та інтересів Європейського союзу», - сказав Кулеба.

ЄС може відкласти рішення щодо безвізового режиму для українців - The Wall Street Journal

Він запевнив, що питання про те, буде чи не буде в України безвізовий режим не ставиться і обговорюється.

«Європейський союз дотримується взятих на себе зобов’язань і ми не чуємо натяків на те, що ця ситуація використовується аби завалити безвізовий режим для України», - підкреслив посол з особливих доручень МЗС.

З його слів, дійсно є група країн, які дуже принципово наполягають, що спочатку потрібно виробити цей механізм тимчасового припинення безвізового режиму у разі зростання міграційних ризиків.

«Вони є ці держави, вони наполягають, що їх думка має бути врахована і відповідно точиться дискусія», - розповів Кулеба.

Рішення відкласти розгляд питання щодо безвізового режиму для України ще не прийнято - Томбінський

На його думку, ідея запровадження механізму припинення безвізового режиму народилася не через страх перед українськими мігрантами, вони ці обумовлені реальністю близькосхідної міграції.

«Є в Європейському союзі деякі політики, які намагаються і Україну представити як джерело міграційного ризику, але у нас є залізні аргументи і вони дуже переконливі для того, щоб спростовувати ці намагання. І ця думка не домінує в ЄС», - додав Дмитро Кулеба.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку