Вівторок,
21 лютого 2017

Наші спільноти

Антикорупційний комітет ВР схвалив проект постанови про призначення нових членів ЦВК

Комітет Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції схвалив проект постанови (№4790) про призначення нових членів Центральної виборчої комісії.

фото: УНИАН
Антикорупційний комітет вважає, що постанова щодо складу ЦВК законодавства не порушує / УНИАН

Про це УНІАН повідомили у прес-службі «Блока Петра Порошенка» з посиланням на народного депутата з фракції БПП Олега Барну.

За словами депутата, члени комітету визнали цей проект постанови таким, що відповідає вимогам антикорупційного законодавства. «Ми також рекомендували організувати обговорення кандидатур до складу ЦВК представниками усіх парламентських фракцій та позафракційними депутатами», – сказав Барна.

Парубій: виносити на розгляд ВР зміну складу ЦВК без політичного узгодження безвідповідально

Як повідомляв УНІАН, 3 червня у Верховній Раді було зареєстровано президентські проекти постанов про звільнення 12 членів ЦВК у зв’язку із перевищенням строку їхніх повноважень та призначення 11 членів Центрвиборчкому (№ № 4789 і 4790).

Згідно з проектом постанови № 4790, президент пропонує призначити на посади членів ЦВК Аллу Басалаєву, Михайла Вербенського, Романа Гребу, Ольгу Желтову, Олега Конопольського, Світлану Кустову, Ольгу Лотюк, Віталія Плукаря, Євгенія Радченка, Надію Синицю та Леонтія Шипілова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку