Могеріні прокоментувала події у Криму, підтвердила позицію ЄС щодо невизнання анексії півострова

21:58, 12 серпня 2016
2039 0

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні підтвердила непохитну позицію Європейського Союзу щодо невизнання анексії Криму Російською Федерацією.

REUTERS

Про це йдеться у заяві Зовнішньої служби Євросоюзу з посиланням на розмову Могеріні з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, які обговорили загострення напруження між Україною та Російської Федерацією.

"Європейський Союз засуджує та не визнає незаконну анексію Криму та Севастополя Російською Федерацією. Ми продовжуємо бути непохитними у нашій підтримці територіальної цілісності та суверенітету України", - наголосила Могеріні.

Читайте такожМедведєв допустив можливість розриву дипломатичних відносин з Україною

"Будь-які дії, які можуть призвести до подальшого загострення конфлікту потрібно уникати усім сторонам, мирне вирішення конфлікту є єдино можливим рішенням. До цього належить і східна Україна, де ми наполегливо закликаємо усі сторони брати участь у завершенні реалізації Мінських угод", - заявила Могеріні.

Також вона повідомила, що Євросоюз та країни-члени будуть постійно оцінювати ситуацію, а також під час засідання комітету з питань політики і безпеки ЄС наступної середи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter