Кабмін дозволив дітям загиблих учасників АТО отримувати безкоштовну вищу освіту

12:39, 29 серпня 2016
954 0

Кабінет міністрів України постановив, що діти загиблих учасників антитерористичної операції зараховуються до вищих навчальних закладів на місця державного замовлення в межах його обсягів.

REUTERS

Відповідну постанову від 22 липня 2016 року № 529 опубліковано на Урядовому порталі.

"Установити, що діти, батьки (один із батьків) яких загинули під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районах проведення АТО, зараховуються до вищих навчальних закладів на місця державного замовлення в межах його обсягів на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2016 році, затверджених постановою Кабінету міністрів від 6 липня 2016 року № 408 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 54, ст. 1898)", - йдеться у документі.

Читайте такожВ Україні звільнили від призову родичів загиблих учасників АТО

Зазначається, що державним замовникам, до сфери управління яких належать вищі навчальні заклади, доручено вжити заходів щодо зарахування до таких закладів на місця державного замовлення таких дітей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter