Неділя,
28 травня 2017
Наші спільноти

РНБО доручила Кабміну та СБУ посилити захист критичної інфраструктури від терористів

РНБО доручила Кабміну та СБУ вжити невідкладних заходів для захисту критичної інфраструктури від терористичних посягань.

Кабмін та СБУ мають вжити невідкладних заходів для захисту критичної інфраструктури від терористів / УНІАН
Кабмін та СБУ мають вжити заходів для захисту критичної інфраструктури від терористів / УНІАН

Таке рішення ухвалено на засіданні РНБО, повідомили в прес-службі відомства.

Порошенко розповів про понад 6 тисяч кібератак на українські відомства за два місяці

«Кібератаки проти інформаційних систем державних органів і об'єктів критичної інфраструктури України, координовані РФ, зумовили необхідність вжиття невідкладних заходів з якісного посилення системи кіберзахисту і кібербезпеки»,- наголосили в РНБО.

Зокрема, йдеться про вдосконалення законодавства, забезпечення стандартизації і уніфікації програмно-апаратних рішень для потреб держави, розвиток захищеної національної телекомунікаційної мережі, захист державних інформаційних ресурсів і зміцнення спроможностей органів сектору безпеки і оборони в кіберпросторі.

В РНБО вважають, що протидія гібридній агресії вимагає надійного захисту критичної інфраструктури, насамперед, від терористичних і диверсійних посягань. Для цього РНБО доручила Кабінету міністрів разом зі Службою безпеки вжити невідкладних заходів з удосконалення відповідної системи, передбачивши її належне законодавче, організаційне і ресурсне забезпечення.

Також РНБО підтримала розроблений Міністерством оборони проект Державної програми розвитку Збройних Сил на період до 2020 року та зміни до військово-адміністративного поділу території України.

Теги: РНБО, хакери, захист, безпека

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку