Це в інтересах Заходу, щоби Україна стала членом НАТО - Яценюк

13:17, 06 березня 2017
Політика
327 0

Арсеній Яценюк нагадав, що на саміті НАТО в Бухаресті 2008 року Україні було обіцяно підписання Плану дій щодо членства в Альянсі.

Ілюстрація / REUTERS

"Ми заплатили дуже високу ціну за відмову НАТО надати Україні План дій щодо членства 2008 року", - наголосив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк в інтерв'ю програмі HardTalk на каналі BBC під час візиту до Лондона.

Читайте такожУ Росії нема ЗМІ, там є тільки машина для пропаганди - Фріз

Арсеній Яценюк нагадав, що на саміті НАТО в Бухаресті 2008 року Україні було обіцяно підписання Плану дій щодо членства в Альянсі: "В результаті низка країн-членів НАТО відмовилися підтримати це".

"Потім Росія вторглася в Грузію. Згодом Росія незаконно анексувала Крим і направила війська в Донецьк і Луганськ. Ми заплатили дуже високу ціну за таке рішення (НАТО. - ред)", - підкреслив лідер "Народного фронту"

За його словами, Україна "реалістична і прагматична" щодо перспективи членства в НАТО: "Розумію, що ми не можемо його  отримати в короткостроковій перспективі. Але в довгостроковій перспективі, якщо ми модернізуємо нашу армію, ухвалимо необхідні для українського війська реформи, - це у ваших інтересах, аби Україна була членом НАТО", - звернувся він до західних партнерів.

"Українська армія - це єдина армія, яка зупинила російські війська. Ми захищаємо ваші кордони",  - сказав Арсеній Яценюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter