Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Гройсман закликав Верховну Раду цього тижня ухвалити пенсійну та судову реформи

За словами прем'єра, минулий пленарний тиждень показав, що український парламент може об'єднуватися навколо важливих для країни рішень.

фото УНІАН
Гройсман закликав ВР ухвалити пенсійну та судову реформи / фото УНІАН

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав Верховну Раду України об'єднатися навколо ухвалення цього тижня законів про судову і пенсійну реформу.

Про це голова уряду заявив у відеозверненні, опублікованому на його сторінці в Facebook.

«Сьогодні починається новий пленарний тиждень роботи Верховної Ради України. Він є надзвичайно важливий, надзвичайно відповідальний, оскільки на порядку денному важливі реформи, в тому числі - реформа пенсійної системи. Також цього тижня стоїть не менш важливе питання - завершити судову реформу... Я закликаю сьогодні всіх об'єднатися навколо ідеї розвитку нашої держави. Наша держава має безмежні можливості, але це повинні відчувати люди. Ми в цей історичний період саме людьми уповноважені ухвалювати рішення, які зможуть змінити їхнє життя на краще, й це наша відповідальність. Я як прем'єр-міністр готовий брати на себе відповідальність реалізації реформ, у тому числі - пенсійної реформи. Давайте доведемо, що ми можемо об'єднуватися навколо інтересів людей», - сказав Гройсман.

За словами прем'єра, минулий пленарний тиждень показав, що український парламент може об'єднуватися навколо важливих для країни рішень.

Україна посіла 20 місце в прогресі реформ серед країн Східної Європи і Центральної Азії - НВ (інфографіка)

«Минулий пленарний тиждень показав - коли депутати об'єднуються, вони здатні ухвалювати рішення, які служитимуть українському суспільству. Зокрема, так було з надзвичайно важливою реформою освіти», - підкреслив Гройсман.

Як повідомляв УНІАН, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що цього тижня парламент розгляне законопроекти про судову та пенсійної реформи.

Зазначені реформи є структурними маяками програми співробітництва України з Міжнародним валютним фондом. Ухвалення пенсійної реформи - обов'язкова умова виділення наступного траншу МВФ.

Теги: судова реформа, пенсійна реформа в Україні, співпраця з МВФ, транш МВФ, Верховна Рада України, Володимир Гройсман

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку